Kontaktinformation

 

Nordsjællands Faldskærms Klub

Bybjerg Springcenter

Sundbylillevej 42

3600 Frederikssund

 

Telefontid mandag eller torsdag kl 18-20: 2636 2348 

 

Kontakt os pr mail:

Tandem: tandem@nfk.dk

Elev (static-line solospring): elev@nfk.dk

Medlemsregistrering og kontingent: medlemsregistrator@nfk.dk

 

Formand: formand@nfk.dk

Kasserer: kasserer@nfk.dk

Bestyrelse: bestyrelse@nfk.dk

Opvisning: opvisning@nfk.dk

Materiel: materiel@nfk.dk

Fly: fly@nfk.dk

 

 

CVR-nummer:

32960626

 

Kontonummer:

Reg. 1471

Kontonr. 3140147109

Giro nr. 9 86 78 72

Hold i dag

Instagram